ТОВ «Полімер Комплект»

ТОВ “Полімер Комплект” – це компанія, яка позиціонується на ринку України у сфері виробництва нестандартних пластикових ємностей. Продукція підприємства націлена на легку та важку промисловість, малий бізнес, аграрний, приватний та споживчий сектор.

У виробництві виробів із пластичних мас, компанія використовує сучасне зварювальне та контрольно-вимірювальне обладнання. Це професійний інструмент європейських брендів Herz, Widos, Dohle, Leister, Wegener.

Що таке нестандартні пластикові ємності

Нестандартна ємність – це резервуар довільної форми, виготовлений за кресленнями та розмірами замовника. При виготовленні, покупець може самостійно визначати тип пластику, його товщину, габарити, форму та конструкційні особливості кінцевого виробу.

Залежно від габаритів ємності та її експлуатаційних характеристик, виготовлятися вона може в умовах підприємства або на місці монтажу. Перш ніж замовити та купити нестандартний резервуар, треба всі умови, включаючи ціну, обговорити з представниками компанії.

Види діяльності підприємства ТОВ «Полімер Комплект»

Під категорію пластиків, що використовуються в промисловості та побуті, потрапляють частіше поліетилен та поліпропілен. Особливість конструкційних матеріалів у стійкості до більшості зовнішніх факторів, у міцності та довговічності використання. Компанія ТОВ «Полімер Комплект» пропонує купити за вигідною ціною такі види виробів:

  • Ємності (баки) та аксесуари до них. Виготовляються за кресленнями замовника. Можуть супроводжуватись усіма необхідними патрубками, трубами. Пластик не вимагає армування та фарбування, стійкий до агресивного середовища, добре переносить різкі перепади температур.
  • Гальванічні ванни та вкладиші. У виробництві використовується поліпропілен, стійкий до агресивних розчинів та підвищених температур.
  • Промислові повітроводи та елементи для системи вентиляції. Виготовляються за кресленнями замовника. Підходять для роботи у агресивних умовах. У виробництві використовується екологічно чистий та безпечний для людського організму пластик.
  • Обшивка для резервуарів та очисних споруд. Продукція цікава для підприємств, де потрібно відновити цілісність металевих, бетонних або цегляних ванн. Пластик здатний значно продовжувати термін експлуатації будь-яких конструкцій та повністю безпечний в експлуатації.
  • Жировловлювачі. Сепаратори для жиру забезпечують очищення забруднених стічних вод у побуті та промисловості. Компанія ТОВ «Полімер Комплект» пропонує купити за демократичною ціною жировловлювачі для наземного та підземного монтажу. Обладнання працює за принципом гравітаційного поділу водно-жирової суспензії.
  • Резервуари для харчової промисловості. Ванни для засолення та маринадів, зберігання сольових розчинів та продуктів харчування. Дошки для професійної обробки м’яса, риби та інших продуктів харчування.