меню

тел.: (044) 451-75-18

моб.: (067) 404-63-71

Труби PP-H напірні і вентиляційні. Промислові поліпропіленові трубопроводи PPH.

Основними плюсами труб з PP-H є:

 •  високий опір повзучості
 •  висока стійкість до стирання (абразивостійкість)
 •  чудова стійкість до хімічно агресивних середовищ
 •  опір розмноженню мікроорганізмів
 •  високі звукоізоляційні властивості
 •  високі робочі температури
 •  чудова зварюваність та ін

Поліпропілен - досить хімічно стійкий матеріал і набув широкого поширення для транспортування агресивних середовищ. Відчутний вплив надають на ПП тільки сильні окислювачі - хлорсульфонова кислота, галогени, димляча азотна кислота, олеум і ін. Концентрована сірчана кислота (58%) і пероксид водню (30%) при температурі близько + 20 ° С діють незначно. При тривалому контакті з наведеними реагентами, при + 60 ° C і вище, відбувається деструкція поліпропілену. В органічних розчинниках ПП незначно набухає при кімнатній температурі. При температурі понад + 100 ° C поліпропілен розчиняється в ароматичних вуглеводнях (толуол, бензол і т.п.).

При наявності третинних вуглецевих атомів поліпропілен (PP) стає чутливий до впливу кисню, але особливо при впливі УФ і високих температур. Тому поліпропілен застосовується виключно в стабілізованому вигляді. Стабілізатори захищають поліпропілен від руйнування, причому, як в процесі переробки, так і під час експлуатації. Поліпропілен менше, ніж, наприклад, поліетилен, схильний до розтріскування при впливі агресивних середовищ. Стандартні випробування на розтріскування під напругою він легко витримує в найрізноманітніших хімічних середовищах. Наприклад, стійкість до розтріскування в водному розчині емульгатора ОП-7 (20%) при температурі + 50 ° C для PP з показником плинності 0,5-2,0 г / 10 хв, що знаходиться стані напруги, становить понад 2000 год.

Розрізняють три форми поліпропілену:

 •  PPH (Поліпропілен гомополімер);
 •  PPB (Поліпропілен блок сополімер);
 •  PPR (Поліпропілен рендом сополімер);

Поліпропілен - це термопластичний полімер пропілену (пропена). Завдяки своїм властивостям поліпропілен (PP-H, PP-B, PP-R) знайшов себе не тільки в господарсько побутовому застосуванні, але і в більш складних завданнях з транспортування і зберігання агресивних хімічних сполук в промисловому секторі, в напрямку інженерних мереж спеціального призначення в промисловості. Його висока хімічна стійкість і можливість роботи при високих температурах дозволяє застосовувати вироблену з неї продукцію (промислові трубопроводи, ванни гальванічні, ємкості накопичувальні, реактори, хімічно стійка вентиляція і т.п.) для вирішення більшості відповідальних завдань.

Поліпропіленові труби часто використовуються при монтажі трубопровідних систем для транспортування рідких і газоподібних середовищ при тиску до 20 Атм. і температурі що досягає 100 ° С.

Трубопроводи PP-H

Трубопроводи з поліпропілену мають високу стійкість до лугів, багатьох кислот, їх розчинів, а також великій кількості органічних розчинників і солей. Для концентрованих кислот хімічна стійкість поліпропілену визначається індивідуально.

Трубопроводи з модифікованого поліпропілену з маркуванням "EL-s" призначені для вирішення завдань з транспортування вибухонебезпечних агресивних речовин.

Трубопроводи з модифікованого поліпропілену з маркуванням "s" самозагасаючі, що не поширюють горіння, ідеально підходять для вентиляції.

Область застосування поліпропіленових труб:

 •  напірні технологічні трубопроводи для транспортування агресивних речовин;
 •  повітроводи припливної та витяжної вентиляції;
 •  трубопроводи для промислових стоків та технічної води та ін.

Номенклатура поліпропіленових труб виробництва SIMONA AG.

0
Матеріал Повітроводи, мм Трубопроводи, діаметр, мм
SDR 41 SDR 33 SDR 26 SDR 17.6 SDR 11
PP-H 200 - 800 63 - 1000 50 - 1000 40 - 1000 25 - 800 10 - 500
PP-EL-s 75 - 500 - - - - -
PP-s 32 - 80- - - - -

Компанія ПОЛІМЕР КОМПЛЕКТ пропонує труби поліпропіленові PPH і фітинги для систем з транспортування як звичайних середовищ (технічна вода, системи контурів охолодження та ін.), Так і для транспортування високо агресивних середовищ і розчинів при температурах від 0 ° до + 100 ° С. Чудова зварюваність поліпропілену, ударна міцність і широкий робочий температурний діапазон дозволяє використовувати труби PPH як альтернативу традиційним трубопроводах з нержавіючої сталі і сталевих труб. Легкість монтажу і наявність всіх необхідних фасонних частин для трубопроводів з поліпропілену PPH дає можливість застосовувати їх при будівництві напірних кислотопроводів, систем промислової вентиляції, будівництві промислових установок і т.п.

Так само компанією SIMONA AG, виробляються труби і фітинги зі спеціальних видів поліпропілену:

 •  PP-EL-s – електропровідний поліпропілен, самозатухаючий - що не поширює горіння;
 •  PPs – самозатухаючий поліпропілен - що не поширює горіння;

Труби PP-EL-s і труби PPs застосовуються для систем транспортування вибухонебезпечних речовин, систем хімічно стійкої пластикової вентиляції (парканні і вихлопні вентиляційні системи, системи у вибухозахищених приміщеннях, систем дегазації і шламопроводів). А це гірничодобувна й обробна промисловість, металургійна промисловість, ВПК і ін.

Можливість роботи в тому чи іншому середовищі повинні перевірятися висококваліфікованими фахівцями.

Температура, концентрація, тиск - це лише основні чинники, що впливають на поведінку матеріалу при експлуатації.

Проконсультуватися і задати питання щодо застосування труб ви завжди можете нашим фахівцям.

Ми допоможемо в підборі матеріалів виходячи з умов експлуатації.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами прямо зараз    Контакти