меню

тел.: (044) 451-75-18

моб.: (067) 404-63-71

Інженерні конструкційні пластики SIMONA. ПОЛІПРОПІЛЕН PP-C, PP-H Alpha Plus

Поліпропіленовий лист PP-С, виготовлені методом екструзії, Сополімер PP-С який має тривалу термостабільність, хімічну стійкість, сірого кольору.

Поліпропіленові листи і стержені PP-H Alpha Plus, PP-С, виготовлені методом екструзії, гомополімерами PP-H опромінений альфа-частками який має тривалу термостабільність, сірого кольору.

Листи поліпропіленові PP-H Alpha Plus, отримані в результаті термопресування високомолекулярного поліпропілену.

Поліпропіленові листи ціна

Поліпропілен PP-H Alpha Plus и PP-С випускаються у вигляді листів, дроту і стержнів:

Екструдований

Пресований

 •  Листовий поліпропілен товщиною: 10–200 мм.

Поліпропілен блок сополімер PP-С випускаються у вигляді екструдованих листів і прутка листовий поліпропілен товщиною: 4,5,6,8,10,12,15 мм;

Зварювальний поліпропіленовий пруток (дріт поліпропіленовий).

Поліпропілен (РР) отримують шляхом полімеризації газу пропілену з застосуванням каталізаторів. Матеріал, який виходить, завдяки своїм фізико-хімічним властивостям, знайшов широке застосування в різних галузях промисловості і в побуті.

Інженерні листові пластики зі складу в Києві та на замовлення     Прайс

   

Фізичні властивості поліпропілену

Поліпропілен має високу ударну в'язкість і підвищену зносостійкість, стійкий до багаторазових вигинів (при холодному згинанні обмежений радіус вигину), фізіологічно нешкідливий, водонепроникний, має корозійну стійкість, низьку теплопровідність, точка плавлення 160˚С. Матеріал не має запаху, не тоне у воді, в вогні горить без диму, запах при горінні гострий і солодкуватий, плавиться краплями.

За способом полімеризації поліпропілен ділиться на гомополімери (PP-H), одержуваний полімеризацією однакових мономерів, і сополімер, одержуваний полімеризацією різних мономерів. Гомополімери (PP-H) мають високу твердість, твердість і міцністю на розтяг, але при температурі близькій до нуля стають крихкими. Сополімери (PP-С) мають високу пластичність і можуть використовуватися при температурі від -20 ° С до -80 ° С.

Основні характеристики листового поліпропілену.

 •  Низька густина;
 •  Відмінний опір високій температурі (термічне навантаження від 0 до 100 град.С для РР-Р. В випадку РР-С -20 до +80 град.С. );
 •  Висока хімічна та корозійна стійкість;
 •  Висока межа міцності;
 •  Фізіологічна нешкідливість;
 •  Висока водостійкість;
 •  Відмінна зварюваність;
 •  Дуже добре обробляється;
 •  Низька ударна міцність;
 •  Низький опір тертю;
 •  Труднощі в склеюванні.

Складська програма ТОВ "Полімер Комплект"

Включає матеріал:

 • листовий поліпропілен РР-Н и РР-С (сірий колір - RAL 7032)
 •  поліпропіленові листи від 3мм до 30мм, поліпропіленовий зварювальний пруток
 •  труба поліпропіленова квадрат 50х50мм и 35х35мм
 •  труби поліпропіленові напірні d 63,75, 90, 110, 160, 200, 250, 315мм
 •  труби поліпропіленові для вентиляції d 200, 250, 315, 400, 500мм

Асортимент

SIMONA PP-H AlphaPlus

SIMONA PP-H AlphaPlus – складається цілком із з'єднання мономерів пропілену опромінених альфа частинками і має температурний діапазон від 0 ° C до + 100 ° C, є термостійким пластиком.

Сірий колір.

Перелік продукції, що випускається: листи екструзійні, плити пресовані, зварювальний пруток, стержні.

Формат листа: плити пресовані: 2000х1000, 3000х1500, 4120х2010 мм.

Товщина: 2-100 мм.

SIMONA PP-C

SIMONA PP-C – володіє підвищеною ударною в'язкістю при низьких температурах за рахунок структури: мономери пропілену і етилену хімічно зчеплені між собою.

Температурний діапазон використання від –20°C до +80°C.

Сірий колір (RAL7032).

Перелік продукції, що випускається: листи-плити екструдовані, зварювальний пруток для виготовлення ємностей, профілі U-типу.

Формат листа: 2000х1000, 3000х1500, 4020х2010 мм.

Товщина: 4-15 мм.

Застосування листового поліпропілену

Листовий поліпропілен з успіхом застосовується в хімічному апарато- і резервуаробудівництві, друкарській та текстильній промисловості, гальванотехніці (виготовлення гальванічних ванн і хімічно стійкої вентиляції), харчової промисловості (кондитерська, м'ясна і молочна галузі, консервування), лабораторне обладнання, обладнання для котеджів (септики, басейни та ін.).

Фізичні властивості поліпропілену на прикладі гомополімера PP-H AlphaPlus і сополімера PP-С німецького виробника Simona AG представлені в таблиці:

Характеристика листового поліпропілену

Характеристики \ Тип поліпропілену РР-Н РР-С
Густина г\см3, DIN EN ISO 1183 0,915 0,910
Напруга при розтягуванні, МПа, DIN EN ISO 527 33 26
Модуль пружності при розтягуванні, МПа, DIN EN ISO 527 1700 1200
Ударна в'язкість зразка з надрізом, кДж/м2, DIN EN ISO 179 9 45
Твердість по Шору, D, DIN EN ISO 868 72 67
Діапазон робочих температур С0 от 0 до +100 от -20 до +80
Фізіологічно нешкідливий згідно з вимогами BfR так так
Хімічна стійкість Дуже добре поводиться при контакті з багатьма кислотами, лугами, розчинниками
Пожежостійкість DIN4102 нормально займистий (В2) DIN 4102

Хімічні властивості поліпропілену.

Поліпропілен завдяки своїй неполярній структурі має високу хімічну стійкість до контакту з органічними і неорганічними кислотами, крім висококонцентрованих сильних окислювачів (HNO3, H2SO4), лугами, розчинами солей, мінеральними і рослинними оліями, спиртовмісними продуктами. Поліпропілен інертний при контакті з вуглеводнями, але при тривалому контакті з їх парами, особливо при температурах понад 30 ° С, відбувається набухання матеріалу. Поліпропілен піддається деструкції при контакті з галогенами, окислюючими газами і солями.

При високих температурах стійкість полімерного матеріалу до хімічних речовин може істотно змінюватися. Тому дуже важливо при конструюванні враховувати температурний діапазон експлуатації виробів з поліпропілену, що контактують з хімічними речовинами.

На поліпропілен незначний вплив надає і іонізуюче опромінення, тому матеріал широко використовується в медицині.

Таблиця хімічної стійкості поліпропілену

Дана таблиця хімічної стійкості є досить умовною.

Для отримання повної інформації по стійкості матеріалу до хімічних речовин при заданих умовах експлуатації пропонуємо звертатися до наших фахівців або до системи SIMCHEM ONLINE (SIMONA).

По пожежобезпеці поліпропілен, що використовується в резервуаробудуванні, віднесений, згідно зі стандартом DIN 4102, до класу В: В1 - важко займисті і В2 - нормально займисті.

На практиці застосування поліпропілену обмежується його природними властивостями. Для адаптації властивостей матеріалу до певних умов в поліпропілен додають спеціальні присадки. Наприклад, сам по собі поліпропілен практично не електропровідний. Але в ряді випадків, наприклад при виготовленні резервуарів для вибухонебезпечних середовищ, необхідно щоб матеріал при утворенні електростатичного заряду відводив його. Для збільшення електропровідності в матеріал додають струмопровідні речовини.

При експлуатації виробів зі звичайного, натурального поліпропілену, під впливом різних кліматичних факторів (світло, волога) відбувається руйнування матеріалу, яке називається старінням. Процеси старіння призводять до втрати еластичності і зниження механічної міцності полімерного матеріалу, погіршення діелектричних показників. Для захисту від старіння в полімери додають малі дози низькомолекулярних добавок - стабілізатори. Для захисту полімерів від світлового старіння застосовуються світлостабілізатори (ультрафіолетові стабілізатори). Дія світлостабілізаторів полягає в фільтрації ультрафіолетового випромінювання і його перетворення в теплову енергію. Захист від термоокислювального старіння забезпечують стабілізатори, що називаються антиоксидантами.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами прямо зараз    Контакти