меню

тел.: (044) 451-75-18

моб.: (067) 404-63-71

Полімер Комплект - зареєстрована торгова марка.

Компанія "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" працює на будівельному ринку України з осені 2003 року.

Підприємство створювалося для комплектації замовлень по будівництву пластикових трубопроводів. Маючи в своєму штаті добре підготовлених і високопрофесійних фахівців, а також постійні і налагоджені партнерські відносини з підприємствами будівельної, газо-транспортної та водозабезпечуючої галузей, наше підприємство з самого початку своєї діяльності змогло зайняти певну нішу в цьому сегменті ринку.

Враховуючи динамічно зростаючу кількість підприємств в цьому напрямку бізнесу і постійно зростаючу конкуренцію, ми в цей складний період змогли сформувати до кінця 2005 року своє виробничий підрозділ, технічну базу і команду професіоналів, яка в оптимальні терміни і на високому рівні забезпечила комплексний підхід до вирішення нових поставлених задач, а саме створення виробництва технологічних ємностей з листового поліпропілену і поліетилену.

Старт виробництва дали замовлення на нестандартні ємності для води і колодязі з листового пластику. В цей же час було освоєно серійне виробництво поліетиленових буйків.

А вже в березні 2006 року підприємство приступило до виробництва середніх (понад 8 м.куб.) ємностей для води, багатокамерних септиків і пластикових баків для хімічних підприємств з використанням листового поліпропілену.

У травні 2007 року накопичений досвід, напрацьовані і освоєні технології дали можливість нашому підприємству, першим на Україні, оформити і зареєструвати технічні умови на виробництво ємностей з поліпропілену листового - ТУ У 25.2 - 32306957-001: 2007 "ЄМКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ" ("ємності ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ "укр.).

Постійні замовлення на специфічні, нестандартні ємності, які мають підвищену хімічну стійкість до різних агресивних середовищ, сприяли підписанню у вересні 2007 року угоди про представлення нашим підприємством інтересів одного з провідних німецьких постачальників конструкційних пластиків - фірми WIHAMIС. Ця співпраця дозволила нам також запустити ще одне виробничий напрямок - виконання замовлень по механічній обробці пластиків і виготовлення нестандартних виробів з пластикових заготовок.

У період весна-літо 2008 року - час піку заміського будівельного буму в Україні, підприємство "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" в співдружності з фірмою "Водний шлях" освоїло нове для себе виробництво басейнів з лінійного поліпропілену. Використання вищевказаного матеріалу дозволяє виконувати моделювання, розкроювання і виготовлення різних форм басейнів, як у виробничому цеху, так і безпосередньо на об'єкті. Цей крок вивів нас на новий рівень - в один ряд з іншими учасниками басейнового ринку України.

У листопаді 2008 року підприємство "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" отримало Патент на корисну модель UA 37567 U "Спосіб виготовлення полімерної ємності".

У квітні 2010 року наше підприємство стало офіційним дистриб'ютером фірми SIMONA AG., Одного з найбільших в Європі виробників пластикових виробів і листових пластиків.

Асортимент пропонованих інженерних конструкційних пластиків і наша складська програма по їх наявності дозволяють вирішувати практично всі завдання що стосуються хімічної, термічної і ударної стійкості при виробництві ємностей. Використання листових пластиків фірми SIMONA дозволило перейти до виробництва великих ємностей (до 40м.куб).

На даний момент компанія "Полімер Комплект" пропонує:

 •   ємності і резервуари нестандартних форм і розмірів обсягом от 500л до 40000л;
 •   басейни з поліпропілену;
 •   ємності для хім. промисловості, баки для агресивних середовищ;
 •   ванни для гальваніки і травлення;
 •   багатокамерні септики для заміських котеджів;
 •   дренажні та оглядові колодязі з пластика;
 •   повну комплектацію виробів власного виробництва згідно потреб замовника;
 •   люки пластмасові для колодязів;
 •   конструкційні пластики - поліпропілен листовий (PP), листовий поліетилен (PE), полівінілхлорид (PVC), поліамід-6 (PA-6), поліоксиметилен (POM), полікарбонат (PC);
 •   промислові обробні дошки з високоміцного листового поліетилену;
 •   нестандартні вироби з поліетилену, отримані шляхом механічної обробки пластмас;
 •   труби поліпропіленові великих діаметрів для інженерних трубопроводів і повітроводів.
 •   труби для повітроводів великих діаметрів (від 500мм і вище), що контактують з агресивними середовищами, що виготовляються з хімічно і термічно стійкого поліпропіленового листа.

Продукція виробництва

Завдяки багаторічному досвіду та широким можливостям виробництва і освоєним нами передовим технологіям, розкриваються великі перспективи для втілення в життя найсміливіших ідей і творчих задумів наших клієнтів.

Індивідуальні та часом найнесподіваніші побажання призводять до нестандартних конструктивних рішень. Технологічні можливості, широкий вибір матеріалів, грамотні розрахунки досвідчених інженерів і технологів, точне і акуратне виробництво втілюють девіз нашої компанії: "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" - Гармонія якості для Вашого добробуту! ». Ви зможете особисто переконатися в цьому, ставши одним із сотень наших клієнтів.

Наша мета: На базі власних розробок і технічних рішень представити на ринку високоякісну продукцію з конструкційних термопластів, розробляти нестандартні технічні рішення в області екструзії, механічної обробки і зварювання.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами прямо зараз    Контакти