меню

тел.: (044) 451-75-18

моб.: (067) 404-63-71

Компанія «ПОЛІМЕР КОМПЛЕКТ», офіційний торговий представник німецького концерну SIMONA AG., пропонує зі складу в м Київ високоякісні конструкційні пластики (лист, пруток, квадратний профіль) для інженерних робіт при виробництві нестандартних, зварних, пластикових виробів застосовуються в промислових і побутових цілях. Дані матеріали використовуються в харчовій, хімічній промисловості, в машинобудуванні, в торгівлі і побуту.

Інженерні листові пластики застосовуються в будівництві ємностей для кислот і лугів, нестандартних ємностей великих розмірів, гальванічних ванн, резервуарів, басейнів, ємностей для води, а також для ємностей, що застосовуються в системах очищення каналізаційних стоків (колодязі, септики, сепаратори жиру - жироуловлювачі, що акумулюють резервуари , для футерування бетонних водоочисних резервуарів). Использование листовых пластиков также возможно при производстве химически стойких воздуховодов служащих для отведения кислотных и щелочных испарений.

Постійно на складі поліпропіленові і поліетиленові листи різної товщини, зварювальний пруток, труби поліпропіленові великих діаметрів 160-315мм і поліпропіленові зварні буртові втулки.

Під замовлення можлива поставка в оптимальні терміни будь-якої продукції концерну SIMONA AG.

Компанія Полімер Комплект пропонує комплексні поставки пластика з можливістю здійснення робіт зі зварювання листових пластмас для комплектації і устаткування гальванічних цехів (ємності, вентиляція), установці реакторів в цехах з виробництва пральних і миючих засобів, обладнання пластиковими ємностями харчових підприємств.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами прямо зараз    Контакти